Neobarokowy dwór z XVIII w. Fragment zabytkowego parku wokół naszego Domu Kaplica im. św. Jana Pawła II Zabytkowy spichlerz

Fundacja ORLEN Świętym Mikołajem

Drukuj

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka każdy z nas. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów.To również czas przemyśleń oraz spotkań przy stole wigilijnym.

.

Tak właśnie określa się wyjątkowy czas – czas Świąt Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie łączą się z prezentami i obdarowywaniem.To doskonała okazja, aby sprawić radość innym, w tym szczególnym roku – roku pandemii, taką też radość sprawili Naszym Mieszkańcom pracownicy Fundacji ORLEN oraz osoby współpracujące z fundacją, przekazując dla każdego Mieszkańca świąteczne paczki. Wśród upominków, które znalazły się pod choinką były między innymi: zestawy kosmetyków, gry edukacyjne, zabawki, koce, pościel, poduszki, kołdry i słodycze.

Bardzo gorąco DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy swoją pomocą przyczynili się do tego, iż na twarzy każdego Mieszkańca pojawił się uśmiech – jak pierwsza gwiazdka w noc bożonarodzeniową.

Copyright 2011 Fundacja ORLEN Świętym Mikołajem.
Joomla templates 1.7 by Hostgator