XVIII Dzień Przyjaznych Serc - Dom Pomocy Społecznej w Goślicach

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyszukiwarka

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
W GOŚLICACH

dol

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach Aktualności

W piątek 3 czerwca, gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Płocku. Dzień był piękny i słoneczny, a na miejscu przywitało nas mnóstwo "Przyjaznych Serc". W tym roku impreza odbyła się pod hasłem " My Słowianie". Organizatorzy spotkania przewidzieli mnóstwo atrakcji: interaktywne gry i zabawy, plecenie wianków, animacyjne zabawy z bańkami mydlanymi oraz zabawę taneczna,

Wszystkie Domy i Warsztaty Terapii Zajęciowej mogły wystąpić przed publicznością z własnym repertuarem. Nasz Dom przedstawił dwie piosenki: "O mój wianku lawendowy" I " Welewetkę". Braliśmy również udział w konkursie "Słowiańska słodycz", wykonaliśmy kaszę jaglaną na mleku z miodem, zakrapianą masłem orzechowym. Cały deser ozdabiały maliny i borówki, a także owoce lasu - orzechy laskowe.

Najciekawszym punktem spotkania był pokaz słowiańskiej mody. Trud, który włożyliśmy w wykonanie kostiumów zaowocował zajęciem I miejsca i nagrodą rzeczową. Po obiedzie imprezę uświetnił występ Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Dzieci Płocka" im. Druha Wacława Milke .

 

Galeria zdjęć

  • Kaplica
  • XXVIII DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA
  • Droga Krzyżowa
  • XXVIII DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach Dotacje

Otrzymanie urządzenia AERTE

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach otrzymał profesjonalne urządzenie do oczyszczania powietrza AERTR AIR 2.0 Elecronica Itel S.A. wraz z akcesoriami (3 kartridże) o wartości: 9782,69 zł brutto.

Zakupu dokonano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dofinansowanie projektu z UE:
9 782,69 zł

Read More ...

Wsparcie dla Mazowsza

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach realizuje projekt pn. ’’Wsparcie dla Mazowsza” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym

Celem projektu jest: Przeciwdziałanie i ograniczenia skutków pandemii COVID-19. Projekt zakłada wsparcie DPS z woj. mazowieckiego, w tym personelu DPS w zapewnieniu właściwej i bezpiecznej opieki nad osobami przebywającymi w DPS w zakresie ochrony życia i zdrowia oraz zabezpieczenie pensjonariuszy i personelu w zakresie przeciwdziałania i ograniczenia skutków COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE:
316 100,51 zł

Read More ...

Dotacje z UE

Adres

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach

Goślice 66
09-230 Bielsk

Dane
kontaktowe

tel.: 24 262 84 93
e-mail: dpsgoslice@poczta.onet.pl

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach