WYCIECZKA DO KŁODZKA - Dom Pomocy Społecznej w Goślicach

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyszukiwarka

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
W GOŚLICACH

dol

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach Aktualności

Dnia 6 września br. wybraliśmy się na wycieczkę do Kłodzka, położonego w północno-wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, w województwie dolnośląskim.

Największymi atrakcjami Kłodzka, które zrobiły na nas duże wrażenie były: Twierdza, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz Podziemna Trasa Turystyczna, do której wejście znajduje się tuż przy Kłodzkiej Twierdzy, natomiast wyjście nieco poniżej Kościoła Wniebowzięcia NMP w Kłodzku.

Spacerowaliśmy również malowniczą Starówką oraz Mostem Gotyckim nad Młynówką zwanym “mostem Wita Stwosza” podziwiając urokliwy pejzaż miasta.

 

Galeria zdjęć

  • JUBILEUSZ 65-LECIA DOMU
  • Dzień Dziecka
  • Wspomnienia z wakacji
  • Spotkanie opłatkowe

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach Dotacje

Otrzymanie urządzenia AERTE

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach otrzymał profesjonalne urządzenie do oczyszczania powietrza AERTR AIR 2.0 Elecronica Itel S.A. wraz z akcesoriami (3 kartridże) o wartości: 9782,69 zł brutto.

Zakupu dokonano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dofinansowanie projektu z UE:
9 782,69 zł

Read More ...

Wsparcie dla Mazowsza

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach realizuje projekt pn. ’’Wsparcie dla Mazowsza” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym

Celem projektu jest: Przeciwdziałanie i ograniczenia skutków pandemii COVID-19. Projekt zakłada wsparcie DPS z woj. mazowieckiego, w tym personelu DPS w zapewnieniu właściwej i bezpiecznej opieki nad osobami przebywającymi w DPS w zakresie ochrony życia i zdrowia oraz zabezpieczenie pensjonariuszy i personelu w zakresie przeciwdziałania i ograniczenia skutków COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE:
316 100,51 zł

Read More ...

Dotacje z UE

Adres

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach

Goślice 66
09-230 Bielsk

Dane
kontaktowe

tel.: 24 262 84 93
e-mail: dpsgoslice@poczta.onet.pl

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach