SPOTKANIE OPŁATKOWE - Dom Pomocy Społecznej w Goślicach

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyszukiwarka

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
W GOŚLICACH

dol

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach Aktualności

W świątecznej atmosferze 13 grudnia br. odbyło się spotkanie opłatkowe w Domu Pomocy Społecznej w Goślicach.

Mieszkańców oraz przybyłych gości bardzo serdecznie i ciepło powitała Dyrektor Małgorzata Klekowicka, która złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i podziękowała wszystkim za współpracę.

W miłej atmosferze, przy wspólnym stole z naszymi Mieszkańcami, ich rodzinami oraz pracownikami naszego Domu zasiedli:  Iwona Sierocka Wicestarosta Płocki, Lech Dąbrowski Przewodniczący Rady Powiatu, Józef Rozkosz Wójt Gminy Bielsk wraz z Sekretarz Gminy Krystyną Chybą, Małgorzata Lewandowska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Beata Jakubowska Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Monika Jarzyńska Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Naczelnik OSP W Goślicach Andrzej Białaszek oraz kapelan Domu ks. Andrzej Krajewski.

 Przewodniczący Rady Powiatu  Lech Dąbrowski na spotkaniu opłatkowym  odznaczył medalem „ Zasłużony dla Powiatu Płockiego” w obszarze działalności społecznej  pracowników Domu: Panią Bogumiłę Jędrzejewską oraz Pana Waldemara Kołodziejskiego.

Medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego”, jako wyraz szczególnego wyróżnienia i uznania za wybitne zasługi dla rozwoju naszego regionu, Rada Powiatu w Płocku ustanowiła na podstawie Uchwały Nr 262/XXX/2006 z dnia 25 stycznia 2006 r, , a w 2023 roku został nadany w/w osobom na podstawie uchwały Nr 5/2023.

 Medal przyznaje się osobom i podmiotom w obszarze działalności: samorządowej, gospodarczej, społecznej oraz kulturalno – oświatowej i sportowej.

Magię Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć za sprawą kolęd śpiewanych przez Mieszkańców Domu.

Wszystkim, którzy przybyli, aby podzielić się opłatkiem i zasiąść z Nami przy wspólnym stole składamy serdeczne podziękowania.

 

 

Galeria zdjęć

  • Wspomnienia z wakacji
  • Wycieczka do Warszawy
  • JUBILEUSZ 65-LECIA DOMU
  • Spotkanie opłatkowe

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach Dotacje

Otrzymanie urządzenia AERTE

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach otrzymał profesjonalne urządzenie do oczyszczania powietrza AERTR AIR 2.0 Elecronica Itel S.A. wraz z akcesoriami (3 kartridże) o wartości: 9782,69 zł brutto.

Zakupu dokonano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dofinansowanie projektu z UE:
9 782,69 zł

Read More ...

Wsparcie dla Mazowsza

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach realizuje projekt pn. ’’Wsparcie dla Mazowsza” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym

Celem projektu jest: Przeciwdziałanie i ograniczenia skutków pandemii COVID-19. Projekt zakłada wsparcie DPS z woj. mazowieckiego, w tym personelu DPS w zapewnieniu właściwej i bezpiecznej opieki nad osobami przebywającymi w DPS w zakresie ochrony życia i zdrowia oraz zabezpieczenie pensjonariuszy i personelu w zakresie przeciwdziałania i ograniczenia skutków COVID-19.

Dofinansowanie projektu z UE:
316 100,51 zł

Read More ...

Dotacje z UE

Adres

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach

Goślice 66
09-230 Bielsk

Dane
kontaktowe

tel.: 24 262 84 93
e-mail: poczta@dpsgoslice.pl

Dom Pomocy Społecznej w Goślicach